Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві влаштували “бібліобешкет”

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбувся розважально-пізнавальний захід «Літо в бібліотеці». На нього завітали юні шанувальники книги (наймолодшій читачці – три роки) та їхні батьки.

Організатори прагнули показати дітям, що бібліотека, всупереч стереотипам – це не місце, де всі ходять навшпиньках і говорять пошепки. Виявляється, іноді тут можна і побешкетувати. Ведуча Олена Колінько, бібліотекар та дитяча письменниця, автор відомого “Шпалереону”, читала дітлахам уривки з книги про Вінні-Пуха, а потім усі разом малювали загадкового слонопотама і виготовляли святкові гірлянди із прапорців. Далі вирушили у подорож бібліотекою: побували у книжковому абонементі, читальних залах, фотографувалися на бібліотечній драбинці.

Завершився бібліобешкет своєрідною безпрограшною лотереєю: усі присутні отримали цікаві призи. Завідувач відділом соціокультурної роботи бібліотеки Наталія Рисенко подякувала дорослим, котрі заохочують дітей до читання.  

«Може, я скажу голосно, але це майбутнє України. Ці діти знають, що таке бібліотека, і згодом стають нашими читачами», – зазначила вона.