Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрилася виставка графіки та офортів Дениса Зозулі

У прес-центрі Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка відкрилась персональна виставка Дениса Зозулі “Хата Сонця”, повідомили на сторінці музею. 

Художник народився 1980 року у місті Хабаровську. Захоплюється графікою, надає перевагу техніці офорта, бо на його думку офорт – самодостатній, надзвичайно виразний спосіб практично-духовного осмислення дійсності. “Хата Сонця” містить глибинні символи, єднальну ідею: хата для українця – це не просто місце проживання, житло, а й центр його Всесвіту, початок і кінець життєвого простору, його “друге Я”.

“Існування рідного простору , батьківщини, власної держави для українського народу є запорукою самого Життя”, – стверджує Денис Зозуля.

Серед експонованих робіт немає другорядних. Художник блискуче працює у традиційній техніці офорту та вільно володіє усіма можливостями графіки. Митець є активним учасником обласних, всеукраїнських і міжнародних художніх виставок, а його творчість доводить, що графіка відкриває безмежні можливості для втілення в художніх образах усіх граней життя.

Фото: Олександр Розум