Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У Полтаві ремонтують позашкільні навчальні заклади (ФОТО)

Дитячій музичній школі №2 вже майже півстоліття. Чи половину часу її існування тут не проводилися жодні ремонтні роботи. За останні роки заклад не впізнати. Торік тут замінили дах. Нині зовнішні роботи продовжуються. Сьогодні міський голова Полтави Олександр Мамай з робочим візитом відвідав ДМШ, аби перевірити хід виконання робіт, повідомляють у міській раді.

Тут повністю відновлюють нижню частину зовнішньої стіни будівлі, а з найбільш очікуваних для колективу школи робіт – утеплення «крила» будівлі:

– Одна частина будівлі у нас повністю відведена під класні кімнати, там ми навчаємо наших дітей, – Взимку там дуже холодно. На заняття дітям треба було тепло одягатись. Це створювало свої незручності, дискомфорт. Зараз це «крило» утеплюють. Раніше тут повністю замінили старі вікна на сучасні металопластикові. Усі ці заходи з енергозбереження допоможуть нам заощадити тепло і наші діти будуть у комфорті та затишку, – зауважила заступник директора з навчально-виховної роботи дитячої музичної школи №2 Тетяна Петрова.

Торік з міського бюджету на проведення ремонтних робіт закладу виділили 1 мільйон 500 тисяч гривень. Цьогоріч додали ще таку ж суму.

Підрядна організація, відповідальна за виконання ремонтних робіт, запевняє, у вересні усі роботи вже будуть завершені.

А у будинку по вулиці Панянка, 36 незабаром відкриють спортивний зал для боксу. На проведення реконструкції приміщення виділили 1 мільйон 200 тисяч гривень. Окрім того, зал буде не лише реконструйовано, а й повністю облаштовано всім необхідним сучасним інвентарем, на що передбачено 182 тисячі гривень.

Раніше відділення з боксу Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи №4 було розміщено в приміщенні школи №37. У 2018 році, у зв’язку зі збільшенням учнів, зал з боксу вирішено перенести на нову адресу.

Оглянувши приміщення, очільник міста зауважив, що діти мають розвивати свої таланти та здібності виключно у комфорті, оточені усім необхідним:

– Це – майбутнє приміщення для юних боксерів. Колишнє вже не могло прийняти таку велику кількість охочих займатися цим видом спорту. Чому це так швидко бокс став популярним? – У 2017 році Полтаву на увесь світ прославив Олександр Хижняк. І усі діти, підлітки «потягнулися» до цих вершин. Принциповим було знайти більше приміщення і обладнати його усім найкращим для тих, хто, цілком можливо, колись також буде гордістю не лише міста, а й усієї країни.

Сьогодні у спортивній залі уже встановили пластикові вікна, замінили електропроводку, демонтували міжкімнатні перегородки, залили підлогу, повністю прошпаклювали та готові до фарбування стіни та стеля, замінили сантехніку, переобладнали та частково замінили систему опалення. Заплановано, що вже 1 вересня юні боксери зможуть тренуватись у новенькому залі.