Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві проведуть форум для жінок «Створена надихати 2.0»

8 вересня у Полтаві пройде форум «Створена надихати2.0— 2018», де жінки діляться своїми історіями успіху.

Форум “Створена надихати”— це соціальний проект, ціль якого, надати нових сил, натхнення і бачення шляху кожної жінки, що його відвідає. Організатори прагнуть, щоб у кожної присутньої полтавки з’явилося розуміння її призначення та зросло бажання рухатися вперед, залишаючись собою.

У програмі надихаючі історії жінок, які навчилися жити в гармонії з собою. Це матері та дружини, бізнес-леді, тренери особистісного розвитку, справжні “профі” своєї справи. На учасниць чекають: експо-зони, брифінг, виступи сучасного танцю від «Alex dance studio», чарівний вокал співачки Олени Ковтун, переможниці проекту “Україна має талант”, показ мод від агентства «Be a model» а також лотереї з цінними призами та благодійним аукціоном

Організатор та автор ідеї заходу — Наталія Латиш, власниця брендингового агентства «Есфі». Вона надихнулася спілкуванням з клієнтками свого агентства — власницями малого та середнього бізнесу зокрема і в Полтаві.

На Заході це називається «сестринські зустрічі» і організовують їх переважно релігійні спільноти. В Україні ще не було жодного світського заходу такого формату — для жінок, про жінок, не лише бізнесового спрямування, а й особистісного, — розповідає Наталія Латиш. — Ця ідея об’єднала дуже цікавих полтавок, яким є про що розповісти.

Зокрема, серед спікерів власниця «Львівської кав’ярні» Катерина Бабіч, власниця брендингового агентства «Есфі» Наталія Латиш, міс Україна 2007, мотиваційний спікер Лика Роман, співачка і переможниця проекту “Україна має талант”, в.о. директора Полтавського міського Будинку культури Оксана Дейнега, дизайнер-модельєр та власниця брендів одягу “Narodnyy Bytik” та “BE ARTЛюдмила Павленко, Педагого раннього розвитку та мама сонячної дитини Катерина Жаркова, успішна мама та відомий блогер нашого міста Анна Корнієнко.

Подія у Facebook: 

 

Вони розповідатимуть про баланс між особистим життям та професійним ростом, розкриють тонкощі соціальної сфери, поділяться своїм успішним досвідом. Гості дізнаються корисні лайфхаки — як зберегти і покращити здоров’я, як стати успішною мамою під час декрету, як досягати своєї мрії, коли всі обставини проти тебе та як розкривати свою красу і відкривати серце змінам.

Кошти з благодійного аукціону підуть на розвиток центру взаємодії «Родинний дім» та для сонячного хлопчика, який має лейкоз крові.

До заходу долучаються жінки з інвалідністю та передбачений перекладач жестової мови.

З усіх питань щодо заходу звертайтеся на пошту esfi.brand@gmail.com або за телефоном 099 669 21 39 (Алла)