Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві облаштують паркувальне місце для осіб з інвалідністю

20 серпня о 10:00 в рамках урбаністично-культурного заходу “Майстерня міста Полтава 2018”, який організовують КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»  заплановане облаштування паркувального місця за адресою вул. Європейська 17  для осіб з інвалідністю. 

Паркувальне місце буде означене відповідними розмірами та розміткою згідно п. 5.13 ДБН В.2.2-17:2006. Планують обладнати дорожні знаки 5.38 «Місце для стоянки» разом з позначенням «Міжнародний символ доступності» та встановити позначки-заклики щодо потреби не займати паркувальні місця якщо людина не має інвалідності.

Саме недотримання стандартів, невідповідне облаштування або й зовсім відсутність паркувальних місць для осіб з інвалідністю призводять до дискримінації відповідної категорії населення.

Фестиваль “Майстерня міста Полтава 2018” відбудеться з 20 по 23 вересня в місті Полтаві на Театральній площі в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».