Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві люди з інвалідністю змагались на байдарках, а дошкільнята – в естафетах

Два дні поспіль управління у справах сім’ї, молоді та спорту та Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводили рекреаційні заходи для дорослих та зовсім маленьких любителів активного способу життя.

Нещодавно 30 учасників громадської організації осіб з інвалідністю по слуху УТОГ провели рекреаційні змагання з веслування на байдарках. Спортивні човни надала Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа з веслування на байдарках і каное, повідомляє Полтавська міська рада.

Для деяких учасників досвід веслування набувався вперше, тому емоції теж були відповідні. Невпевненість новеньких учасників долалась завдяки більш досвідченим учасникам та працівникам Центру «Спорт для всіх», які, в свою чергу, проводили інструктаж та були супроводжуючими у змаганнях.

А вихованці дошкільного навчального закладу (ясла-садок) компенсуючого типу № 78 «Пізнайко» – команда «Маленькі олімпійці» – випробували свої фізичні можливості при виконанні різних спортивних вправ, завдань та естафет. Підтримка товаришів, вихователів товаришів під час проведення заходу та подарунки від організаторів змагань створили малечі гарний святковий настрій.