Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві до Дня Незалежності відбувся відкритий турнір з інтелектуальних видів спорту

22 серпня в центральній бібліотеці міста Полтави (мікрорайон Алмазний) стартував дводенний відкритий турнір до Дня Незалежності України з інтелектуальних видів спорту: шахів, шашок та гри го. Організували турнір комунальний заклад «Полтавський міський заклад – центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та осередок Полтавського району з шахів, шашок та гри го.

“Офіційну частину турніру ми відкриємо найвищою музикою, яка лунає, коли піднімають Державний Прапор України”, – сказав головний суддя турніру Руслан Оріховський, і всі встали. 

Навіть особи з інвалідністю і найстарші учасники турніру, в тому числі Валентина Шевцова, котрій понад 90 років, слухали Гімн України стоячи, поклавши руку на груди.

У відкритті турніру взяли участь керівники  громадської організації «Промінь світла Полтавщини» Світлана Малиш та Максим Малинський і голова громадської організації «Дерево життя Полтавщини» Наталія Лелюк. Вони вручили бібліотеці подарунки: набори шашок та настільну гру го для користування відвідувачів бібліотеки, а коли розпочалися змагання – долучилися до гри в шашки.

22 серпня відбулися змагання між дорослими учасниками з Полтави та з Полтавського, Шишацького, Козельщинського і Решетилівського районів області.

У грі в шашки перше місце серед чоловіків зайняв Микола Михальченко, серед жінок – Алла Дерій. Окремо визначали переможців серед спортсменів з інвалідністю. Серед них першу сходинку у грі в шашки посів Юрій Гармаш. Відзначили також дорослих учасників турніру, які перемогли у грі в шахи.

І турнір, і церемонія нагородження проходили на фоні книжкової виставки під назвою «Люблю тебе всім серцем, Україно!»

Наступного для в інтелектуальних видах спорту змагатимуться учні шкіл міста Полтави.

 Наталія Жовнір, журналіст