Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У ПД “Листопад” тривають «Свята першокласників»

Сьогодні майбутні школярі полтавських шкіл №3, №4 та №29 відвідали святковий концерт у ПД “Листопад” та отримали подарунки від міської влади Полтави. Гостям свята Маша та Михась показали тематичний мультфільм, а сестри-принцеси Рапунцель, Анна та Ельза разом зі своїми помічниками погралися з дітьми.

Також перед глядачами виступили дитячі танцювальні колективи: хореографічні колективи НВК №6 “Зорепад”,  ЗОШ №2 “Какприз”, ЗОШ №34 “Ренесанс” та хореографічний колектив “Гарний настрій” і студія Наталії Май Полтавського міського будинку культури.

Вітаючи першачків з початком шкільного життя, міський голова Полтави Олександр Мамай подякував вчителям та батькам за щоденну працю попри всі труднощі життя.

“Майбутнє нашого міста і країни саме у руках підростаючого покоління. Як батько та дідусь чотирьох онуків, чудово розумію на скільки важко народити дитину, виростити, виховати її та гідно відпустити у цей нелегкий шлях. Проте, коли дивишся на досягнення дітей (успіхи у математиці, філології, спорті, мистецтві) і розумієш, що ти вклав сюди частинку себе, це є найбільшим досягненням. І щоб там не говорили, певен: наші діти найкращі у світі!”, – сказав він. А малюкам міський голова побажав гарно вчитися, слухатися батьків, поважати вчителів і головне – знайти собі у школі справжніх та надійних друзів на все життя.

Нагадаємо, у Полтаві цьогоріч вперше за парти сядуть понад 3200 дітей. Їх навчатимуть 113 педагогів початкової школи. Свято першого дзвоника у школах міста заплановане на 1 вересня. А навчальний процес розпочнеться з понеділка – 3 вересня.