Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді завдяки конкурсу проектів встановили дитячий майданчик

Ігровий дитячий майданчик “Сонце-грай” встановили у Миргороді в мікрорайоні “Личанка”. 31 липня відбулося урочисте відкриття ігрової зони, повідомили у Миргородській міській раді.

Реалізували ініціативу тамтешні мешканці за міською програмою “Місто активних громадян”. Проект “Сонце-грай” написала Олена Оніпко, голова вуличного комітету. Ініціатива перемогла в конкурсі проектів і за три місяці активістка разом з небайдужими батьками та з допомогою депутатів, закріплених за цим мікрорайоном, комунальних служб втілила задум. Загальна вартість проекту становить  майже 20 тис. грн: 17 тис.грн. – бюджетні кошти та 3 тис. грн – внесок ініціативної групи.

Після перерізання символічної стрічки, за участю дітей, які теж допомагали старшим прискорювати цю довгоочікувану подію, відбувся святковий концерт. Для дітей організували цікаву ігрову програму з конкурсами та призами, вшанували найменших та найстарших жителів, багатодітну родину. Завершилося свято Миру, Дружби та Сім’ї частуванням варениками та морозивом.