Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відзначили 60-ти річчя дислокації 3 Територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку

3 серпня  на центральній площі Миргорода відбулися урочистості з нагоди 60-ти річчя дислокації в Миргороді 3-го Територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку. 

З нагоди свята військовослужбовців нагородили грамотами різного рівня, нагрудними знаками та присвоєно військові звання, вшановано ветеранів, повідомляють у міській раді.

Міський голова Сергій Соломаха подякував  зв’язківцям за належну службу, сумлінне виконання завдань  в забезпеченні інформаційної безпеки держави та вручив Почесні грамоти. Начальник 3-го Територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку Сергій Гатанюк привітав особовий склад та ветеранів, побажав усім мирного неба. Зазначив, що війська урядового зв’язку завжди на передовій захисту інформаційного простору держави – і у мирний час, і в умовах надзвичайного стану.

Після вручення всіх відзнак було оголошено Хвилину мовчання за всіма загиблими за Україну. Делегація військовослужбовців поклали квіти до Вічного Вогню, пам’ятного знаку Героям АТО та воїнам-інтернаціоналістам.

Продовжилися урочисті заходи концертною  програмою. Усі, хто завітав на свято, насолоджувалися виступом оркестру духових інструментів 10 ТВУЗ Держспецзв’язку, побачили дефіле і плац-концерт цього духового оркестру, патріотичні танці та мелодії у виконанні аматорів мистецтва нашого міста. А ще військові влаштували виставку “секретної” спецтехніки та фотосесію.