Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді розпочалась підготовка до Дня міста

18 вересня – День визволення Миргорода від загарбників і День міста. До відзначення цієї пам’ятної  дати та головного річного свята громади – Дня міста розпочалася активна підготовка.

Благоустрій,  святкове оформлення, прийом делегацій з міст-побратимів, нагородження найдостойніших  членів громади, конкурсні програми та святкові концерти- ці та інші питання обговорили на засіданні організаційного комітету, що провів перший заступник міського голови Сергій Швайка, повідомляють у міській раді.

У Миргороді розпочата робота до відзначення Дня міста та 75-ї річниці визволення Миргорода від загарбників. 27 серпня на засіданні обговорили робочий план святкувань та виокремили додаткові питання, які виникали у ході наради.

Оскільки 18 вересня – робочий день, основні заходи заплановані на 15-16 вересня. У святковій програмі передбачено: квітковий вернісаж, фотовиставка, презентації рад мікрорайонів, велозаїзд, показові виступи спортсменів, свято Миргородської води, кулінарні шедеври від запрошених рестораторів, конкурс “Вишивана родина”, конкурс–парад дитячих візочків, парад колективів, вручення відзнак та концертні програми від місцевих артистів та спеціально запрошених.

Наразі анонсовані виступи миргородської рок-групи «Енд оф лімітс», львівського гурту “WSZYSTKO” та  концерт гурту “ТІК”.

18 вересня відбудеться мітинг та покладання квітів до Вічного вогню. Докладний план  заходів буде затверджено на черговому засіданні організаційного комітету з відзначення Дня міста  та 75-ї річниці визволення Миргорода від загарбників.