Ви тут:
Прес-релізи Суспільство Україна 

У МОЗ розповіли, що не платять гроші за розміщення інформації у ЗМІ

У МОЗ України повідомили, що деякі інтернет-видання поширюють недостовірну інформацію.

“В таких матеріалах поширюється інформація з безпідставними звинуваченнями міністерства у розміщенні численних замовних публікацій в медіа”, – заявилил в прес-службі відомства.

“1. МОЗ України не платить за розміщення інформації у ЗМІ.

2. Увага ЗМІ до актуальної та корисної інформації, що може допомогти громадянам зберегти здоров’я або забезпечити їм доступ до необхідних і якісних медичних послуг, свідчить, передусім, про усвідомлення представниками медіа суспільної ваги такої інформації. Адже наразі міністерством здійснюється масштабна трансформація системи охорони здоров’я, що є, відповідно до результатів опитування думки громадян, найвідомішою реформою в Україні. Це природно, що українське суспільство має запит на актуальну інформацію про це, адже зміни стосуються кожного з нас. Природний також і інтерес медіа до такої інформації.

3. Оперуючи чиєюсь думкою, без перевірки фактів, без надання доказів на підтвердження цієї інформації, видаючи неправдиву та неперевірену інформацію за цитати або “експертну” думку, ЗМІ не лише порушує журналістські стандарти, а й спричиняє велику суспільну шкоду, поширюючи фейки і зневіру”, – йдеться у повідомленні..

“Кожне ЗМІ, що поширює неправдиву інформацію і, тим самим, наносить суспільну шкоду, несе відповідальність за розповсюдження брехні – так само, як і першоджерело брехні”, – наголосили у прес-службі МОЗ.

Команда МОЗ України вдячна за правдиву і професійну інформаційну діяльність всім українським ЗМІ, які відповідально ставляться до своєї роботи та працюють у інтересах вільної України, її громадян і свободи слова.