Ви тут:
кримінал Привітання Суспільство Україна 

У Києві затримали «злодія в законі»

На вихідних представники поліції Київської області затримали «злодія в законі» на прізвисько «Дато Агджабединський». Раніше він вже попадався українським правоохоронцям, і його видворяли з України.

Про це повідомив перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін у Facebook, інформує UA ZIK.

«Це «турист» затримувався й раніше правоохоронцями Києва та Львова в травні поточного року та по ньому вже приймалося рішення про видворення з території України із забороною в’їзду на 3 роки. Але він знов прибув до нашої країни, і він тут такий не один виконавець завдань ФСБ: десь ховаються такі гастролери, як «Нодар Руставський», «Антимос», «Паата Кутаіський», «Лаша Сван», «Куцу» та ін», – йдеться у повідомленні.

Він додав, що зробить усе залежне, щоб викинути геть його з країни.

За його словами, «злодії в законі» часто користуються ліберальним українським законодавством щодо міграції і прибувають в Україну «як бджоли на мед».

«Практично кожному з них заборонений в’їзд до нашої країни. Ми їх затримуємо, поміщаємо згідно рішення суду до пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, але потім нове рішення апеляційної інстанції та їх звільняють, бо це ж «не гуманно», – йдеться у повідомленні.