Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці розпочали сезон оздоровлення людей похилого віку

Від початку поточного тижня перша група кременчуцьких пенсіонерів  заїхала на відпочинок у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник». У таборі для оздоровлення таких відпочивальників за кошти міського бюджету створені всі умови з урахуванням їх побажань і інтересів, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

У рамках І-ої відпочинкової зміни оздоровчими послугами охоплено 182 особи похилого віку. Вцілому, цього року на базі позаміського табору оздоровлення та відпочинку «Супутник» планується оздоровити 898  кременчуцьких пенсіонерів. Оздоровча кампанія проходитиме в 5-ть турів по 6 днів. Відпочивальники забезпечені 4-х разовим збалансованим харчуванням.

Враховуючи попит, яким користується позаміський відпочинок серед людей похилого віку, наступного року в міському бюджеті на оздоровлення пенсіонерів буде закладено більше видатків. Це надасть можливість  охопити оздоровчим відпочинком більшу кількість відпочивальників,  принаймні до тисячі осіб,  та збільшити кількість оздоровчих турів.