Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці проводять формульну обрізку зелених насаджень

Нещодавня негода спричинила падіння дерев в різних регіонах України. Фахівці стверджують, щодо дерева падають тому, що за ними не доглядали кілька десятиліть, повідомляє Кременчуцька міська рада.
У Кременчуці активно розпочали кронування та омолоджувальну обрізку зелених насаджень кілька років тому. Спочатку цю роботу проводили вздовж автомагістралей, в місцях масового відпочинку кремнчужан, тепер її розпочато всередині житлових масивів, де дерева ростуть переважно поважного віку.
Головний озеленювач КП «Благоустрій Кременчука» Світлана  Кулинич говорить, що санітарна обрізка зеленим наадження є необхідною, адже вона продовжує їх вік, а головне, захищає жителів від травмувань унаслідок падіння гілок і дерев. Якщо кронування та омолоджувальна обрізка може проводитися лише в певний час сезону, починаючи з лютого до квітня та в листопаді-грудні, то видалення порослі та формульна обрізка – упродовж року. Кронувати дерева слід вчасно, бо від цього залежить густота його крони та довжина гілок. Чим довша гілка, тим більше віж неї загрози для перехожих.
На сьогодні бригади КП «Благоустрій Кременчука» проводять санітарну обрізку зелених насаджень за заявками департаменту ЖКГ міста, МНС і в зонах масового відпочинку городян.