Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці 10 серпня призупинять подачу питної води

Із метою підвищення надійності централізованого питного та технічного водопостачання м. Кременчука КП «Кременчукводоканал» має намір 10 серпня 2018 року виконати заміну запірно-регулюючої арматури на водогонах технічної води діаметром 1100 мм в районі водоочисної станції, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Проведення робіт заплановано з 00:00 10 серпня до закінчення робіт (орієнтовно 20:00 10 серпня). У зв’язку з необхідністю зупинки та дренажу водогонів технічної води в період проведення робіт буде повністю припинено централізоване питне водопостачання м. Кременчука.

Кременчужан просять зробити необхідний запас води. У разі потреби за запитами споживачів у період відсутності водопостачання 10 серпня буде забезпечено підвіз питної та технічної води. За замовленням звертатись у Диспетчерську службу КП “Кременчукводоканал» за телефоном: 74-70-70

Крім того, у сквері «Сосновий» (р-н зупинки «Водоканал») та в районі транспортної прохідної КП «Кременчукводоканал» (пров. Героїв Бреста, 35А) буде організовано два тимчасові пункти розбору води.