Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях будують новий стадіон

У Горішніх Плавнях триває будівництво шкільного стадіону для учнів СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 і № 5 та жителів прилеглих мікрорайонів, повідомляють “Горішні Плавні Online“.

Проект передбачає облаштування футбольного поля, баскетбольного й волейбольного майданчиків, для гри в боча з урахуванням можливостей дітей із обмеженими фізичними можливостями.Крім того, на стадіоні встановлять вуличні тренажери, які вже використовувалися на спортмайданчику школи №5.

На футбольному полі будуть встановлені переносні трибуни для футбольних команд, тренерів та вболівальників.

Завершено облаштування двох майданчиків для гри в боча з урахуванням людей із обмеженими фізичними можливостями. Для отримання монолітної поверхні без єдиної щілини на них залита суміш із гумової крихти і клею.

Виготовлені з такого ж матеріалу плити, укладені на баскетбольному й волейбольному майданчиках. Це покриття гарантує травмобезпечність, воно пружне й не ковзає під ногами.

Крім того, на шкільному стадіоні завершено будівництво системи освітлення та встановлено огорожу по периметру всієї його території.

Загальна вартість проекту 10,5 млн грн. Із них: 5,5 млн грн – з Державного фонду регіонального розвитку, 4 млн грн виділили з міського бюджету, 1 млн грн – депутат Полтавської обласної ради Вячеслав Мінязев.