Ви тут:
Культура Полтавщина 

У Гадячі визначилися як святкуватимуть день міста

11 вересня – День визволення Гадяча від нацистських загарбників, який традиційно є Днем міста. До відзначення цієї пам’ятної дати та головного річного свята громади – Дня міста триває активна підготовка.

На черговому засіданні оргкомітету обговорили робочий план святкувань та виокремили додаткові питання, які виникали у ході наради, повідомили у Гадяцькій міськраді.

У святковій програмі:

Безпосередньо у дні визволення міста: з 07.09. по 11.09.2018 року відбудеться взяття землі з місць бойових дій для капсули пам’яті, проведення молитви за полеглих у роки війни та святкові урочистості з покладанням квітів до могил воїнів-визволителів; презентація автопробігу естафети пам’яті «Слава визволителям України» та передача фото-альбому та інших експонатів до Гадяцького історико-краєзнавчого музею; привітання та нагородження ветеранів від міського голови.

У Гадяцькому історико-краєзнавчому музеї організовано фотовиставку до Дня визволення нашого міста та проведення безкоштовних екскурсій експозицією.

Оскільки 11 вересня – робочий день, основні заходи заплановані на 14-15 вересня.

Благоустрій, святкове оформлення, прийом польської делегації, нагородження найдостойніших членів громади, конкурсні програми та святкові концерти – ці та інші питання обговорили на засіданні організаційного комітету, що провів голова оргкомітету, секретар міської ради Григорій Сафонов.

14 вересня – виступ Полтавського обласного симфонічного оркестру; безкоштовні екскурсії містом; театралізовано-концертна програма від Сумського вищого училища мистецтв.

15 вересня – відкриття «Весільної альтанки» у міському парку «Перемога»; шахово-шашковий турнір 10-ти команд на приз міського голови; традиційний велопробіг присвячений Дню міста; свято морозива «В гостях у «Трьох ведмедів»; виставка-продаж випічки «Марципанова галявинка»; “Містечко майстрів” – «Гадяч – край медовий» виставка меду, художні виставки пейзажів, вишивки, поробки, кераміка, гончарі, ковалі з проведенням майстер-класів; вручення відзнак та концертні програми від місцевих артистів та спеціально запрошених гуртів.

Наразі заанонсована концертно розважальна програма від «Радіо-п’ятниці» за участю Артура Босо, Міли Нітіч та гурту «Авіатор».