Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі ремонтують дороги та реконструюють парк “Перемога”

Для підвищення безпеки дорожнього руху, вдосконалення системи управління нею, вжиття заходів щодо усунення причин, які сприяють аварійності на дорогах, поліпшення експлуатаційного стану дорожнього покриття вулиць протягом весняно-літнього періоду 2018 року проведено асфальтування багатьох вулиць на території міста.

На сьогодні вже виконано капітальний ремонт дорожнього покриття на загальну суму 5 млн 161,3 тис. гривень по вулицях: Полтавська, Лохвицька, Тельмана та Шевченка. В тому числі замінено бордюри по вулиці Шевченка протяжністю 664 погонних метри. Вартість даних робіт склала 354,1 тис. гривень, пише Гадяцька міська рада.

В даний час знаходиться на експертизі виготовлена на замовлення міської ради проектно-кошторисна документація по проведенню капітального ремонту вулиці Гетьманська, яка вкрай потребує такого ремонту.

Поточний ремонт дорожнього покриття проводився по вулицях: Вокзальна, Гагаріна, Героїв Майдану, Гетьманська, Дзержинського, Драгоманова, Дружби, Островського, Жовтнева, Конституції України, Комсомольська, Лесі Українки, Лохвицька, Миру, Молодіжна, Комарова, Крупської, Першотравнева, Полтавська, Свердлова, Сергія Білохи, Тельмана, Чапаєва; провулків: Дачний, Залізничний, Першотравневий, Русанівський, Островського; площі Соборної. Вартість даних робіт становить 3 млн 621,5 тис.игривень.

Зроблено поліпшення твердого покриття вулиць: Ставкова, Степова, Незалежності, Ентузіастів та Андрієвського. На даних вулицях проведено грейдерування, підсипання щебеню та його ущільнення.

За організацію транспортного руху і безпеки його учасників відповідає дорожня розмітка. У Гадячі, як і в інших містах України, постійно зростає кількість машин і необхідно підтримувати транспортну інфраструктуру в найкращому стані, щоб уникати аварійних ситуацій. Враховуючи таку ситуацію, в цьому році така розмітка була нанесена на дорожнє полотно центральних доріг міста протяжністю майже 18 км. з використанням сучасного обладнання та матеріалів. Використано якісні матеріали – спеціальну фарбу зі світловідбиваючими кульками для поліпшення видимості в темний час доби.

Наразі розпочато ремонт дорожнього покриття вулиць Наб.Псла та Будька. Планується провести роботи з капітального ремонту вулиць: Чкалова, Комарова, Воровського, на загальну суму 900,0 тис. гривень та з поточного ремонту вулиць: Тітова, Дзержинського, Степаненка на загальну суму 600,0 тис. гривень. В разі перевиконання міського бюджету роботи по ремонту дорожнього покриття будуть виконуватись по вулицях: Свердлова, Ляскіна, Крупської, пров.Сумський.

Протягом року міською радою також проводились роботи з благоустрою міста з урахуванням потреб маломобільних груп населення. Так, капітально побудовано частину тротуару з використанням сучасної тротуарної плитки по вул. Лесі Українки – біля центрального входу Гадяцької спеціалізованої школи I-III ступенів №2 імені Михайла Драгоманова, приміщення якої тепер стало доступним для дітей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Загалом на проведення ремонту тротуарів в міському бюджеті заплановані кошти в сумі 894,0 тис. гривень: з них зроблено капітальний ремонт тротуарів на вулицях Полтавська та Лесі Українки.

На поточний ремонт тротуарів використали кошти в сумі 142,6 тис. гривень по вулицях Лесі Українки, Полтавській та Петршотравневій.

Розпочато другу чергу реконструкції міського парку «Перемога», в якому будується нова паркова алея із сучасної тротуарної плитки.

Пріоритетом цього року є проведення подальшого ремонту прибудинкових територій, адже ремонти на цих об’єктах не проводились більше 30 років. У минулому році на ремонт внутрішньо будинкових доріг використано кошти на загальну суму 1 млн. 892,8 тис.гривень. У цьому році на ремонт прибудинкових територій вже використано бюджетних коштів 900,2 тис. гривень.

А саме, відремонтовано: по вулиці Тельмана, в будинках: 20, 20-б, 22, 24, 24-а, 27-а; вулиці Гагаріна, 74-а, 76; вулиці Героїв Майдану, 2, 7.

поширити новину: