Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Ситуація з ремонтом траси Київ-Харків в межах Полтави зрушила з мертвої точки, – Валерій Головко

Ділянка траси М-03 Київ-Харків в межах Полтави тривалий час знаходиться в ганебному стані через те, що не можуть визначити відповідальних за цю ділянку дороги. У Полтавській міській раді на засіданні, що відбулось наприкінці липня, вирішували, яким чином можна вирішити це питання.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що ситуація з приводу цієї ділянки дороги зрушила з мертвої точки. А саме – міська рада відповідним документом відреагувала на пропозицію обласної влади розробити проект.

“Плануємо провести поточний середній ремонт, але з повною заміною асфальтного полотна. Якщо ви хоча б раз бачили цю ділянку дороги, а ви точно її бачили — розумієте критичність ситуації. А для автомобілістів це взагалі питання №1. Кому сподобається з року в рік гробити свою машину?”, – зазначив Валерій Головко.

Директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан повідомив, що проведення ремонтних робіт цієї траси буде можливим на основі співфінансування. Про що ще чекають рішення міської ради.

Читайте також: Полтавська ОДА готова вирішити питання ремонту дороги М-03 в межах Полтави.