Ви тут:
Суспільство Україна 

Система електронних грошових переказів Xoom з’явиться в Україні

PayPal включив можливість транскордонних переказів для України. Поки що тільки з США і поки що тільки через свою дочку Xoom. Але, це тільки початок, вважає член робочої групи переговорів із менеджментом PayPal, співзасновник і креативний директор Creative Quarter Ілля Кенігштейн, який повідомив про цю новину у своєму Facebook.

Xoom це система переказу грошових коштів, яку PayPal купив в листопаді 2015 року Раніше Xoom дозволяв пересилати кошти в 44 країни, України в цьому списку не було. Тепер Xoom дозволяє пересилати гроші з США в 130 країн світу, в список яких входить Україна.

“Завдяки партнерству Xoom з компанією Ria, дочірньою компанією Euronet Worldwide, Xoom значно збільшує свою присутність в Східній Європі і Африці, тому клієнти з США тепер можуть відправляти гроші в 70% країн світу, просто завантаживши додаток Xoom на свій мобільний телефон або зайшовши на сайт Xoom. Для України включили сервіс Cash Pickup, який дозволяє одержувачеві в Україні забрати грошовий переказ в одному з банків, зазначених на сайті Xoom. Ощадбанк, Приватбанк, Universal, Pravex, Укргазбанк – все в списку. Укрсиб і Аваль в списках не побачив, але думаю це питання часу. Щодо лімітів: можна пересилати до $ 2999 на добу, але не більше $ 6000 за 30 днів. Або розширювати ліміти через форму на сайті, надавши додаткові документи”, – написав Ілля Кенігштейн.

За найскромнішими підрахунками, завдяки нашим заробітчанам, за оцінкою НБУ, у 2018 році в Україну надійде не менше 9 млрд доларів США. Через Xoom відправляють кошти рідним і близьким (те, що англійською звучить як friends and family). Тобто спорідненість підтверджувати не потрібно, але це саме особисті переклади.

“Так що тепер з’явився відмінний спосіб отримувати гроші з США в Україні. Поки тільки з США. Але це вже PayPal, нехай і через свою дочку. І в світлі нашої 3-річної епопеї в спробах затягнути цю вперту компанію в Україну, я розцінюю це як великий крок. Фактично – це історичний момент, який підтверджує, що рано чи пізно PayPal зайде в Україну. Всі наші вмовляння, зустрічі, листування, спроби адаптувати норми регуляцій НБУ, листи Президенту України Петру Порошенку, листи CEO PayPal Деніелу Шульману і багато іншого – все це було не дарма”, – резюмує Ілля Кенігштейн.