Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Стильна шкільна форма: українські бренди дитячого одягу

Знайти свою дитину у шкільних коридорах деколи стає нездійсненною місією – усе через однакову шкільну форму.
Тому українські бренди вигадали оригінальні лінійки одягу для навчання, повідомляє Еспресо.

Papa Atelier

Торгову марку “ПАПА” Денис заснував ще 12 років тому. Спочатку  він хотів випускати соки, потім задумав зняти короткометражку про життя дітей та батьків. Однак для цього завжди бракувало коштів.

Згодом він із дружиною пішли шукати доньці Софії шкільну форму, але їм нічого не подобалося. Ось тоді пара надумала створити власний бренд, до того ж мама Софії добре шила.

Стиль форми Papa Atelier – елегантний мінімалізм, смарт кежуал для школярів. Діти власників та їхніх друзів тестують моделі на собі: перевіряють, чи зручно у них і як довго цей одяг носиться. 

Mililook 

Одяг Mililook унікальний тим, що хутряну атрибутику бренд використовує майже у всіх моделях. Все почалося з пальт із хутряними кишеньками, пізніше почали додавати й інші аксесуари.

Одяг бренд шиє переважно із натуральних тканин. Взуття теж створюють із натуральної шкіри. процес пошиття тут максимально автоматизований, все одно залишаються деталі, із якими можна працювати лише вручну.

Сарафани тут можна купити за 650 грн, сукні коштуватимуть трохи дорожче – від 780 грн. На костюми ціна стартує від 850 грн. Щоб завершити лук, тут можна купити шкільні туфлі. Вони коштуватимуть 980 грн.

PaMaranchi

Бренд створює “дорослий” одяг для дітей. А заразом вони випускають такий ж одяг і для батьків. Усе шиють із натуральних тканин, які замовляють в Італії, Іспанії та Німеччині. Також бренд працює і з українськими постачальниками.

Процес створення одягу не автоматизований повністю, а отже багато речей шиють вручну. Навіть бірки на одяг пришивають швачки власноруч.

Щодо одягу для школи, то це саме одяг для школи, а не шкільна форма в класичному розумінні. Це речі, в яких можна і в школу, і в театр, на концерт чи на день народження до друзів, а ще вони з легкістю комбінуються у стильні образи з менш формальним одягом – джинсами, футболками, світшотами тощо.

Ціна шкільних суконь стратує від 850 до 1300 грн., а блузки коштуватимуть 700-750 грн. Брюки можна придбати за 700-750 грн, а жилети чи піджаки до них – за 750-1400 грн.

Sigi

На старті у власниці було своє ательє індивідуального пошиву, але лише для дорослих. З часом почали шити наряди і для її доньки. А вже у 2015 році ідея перетворилася на бренд Sigi, який випускає 4 колекції на рік. 

Бренд використовує переважно натуральні тканини: здебільшого бавовну і вовну. У Sigi два основних постачальника у Києві, що працюють із італійськими тканинами.

80% роботи автоматизовано, деякі моделі обробляються вручну. Аксесуари теж створюють руками.

Базова сукня на осінь та зиму коштуватимуть – 650-1250 грн. Пальто можна придбати за 1750 – 2850 грн, а тренч – 580 – 1150 грн.

LaLim

Бренд La Lim – один з молодих брендів на українському ринку. Вони шиють одяг для худеньких дітей, які не можуть підібрати собі одяг у стандартних розмірах.

Бренд пропонує нарядні та повсякденні сукні а також різні сорочки штани та піджаки, які замінять стандартну шкільну форму. Матеріали для своїх колекцій вони виготовляють із натуральних тканин, які закуповують в Італії, Франції, Німеччині та інших європейських країнах.

Гольфи тут коштуватимуть від 200 грн, а штани та спідниці до них – від 300-400 грн. На шкільні сукні ціни стартують зі 400 грн.

LikeMyMom

LikeMyMom створили дві мами три роки тому. Своє хобі вони перетворили у бізнес, і тепер шиють одяг для дітей. Спочатку вони запустили онлайн-магазин, та згодом змогли відкрити два шоу-руми.

Своєї фабрики у них немає, тому домовилися з українськими фабриками про співпрацю. Щоб пошити одяг для дітей, мами замовляють тканини з Італії та Туреччини. Принти на одязі LikeMyMom унікальні: дизайн кожної речі розробляють українські ілюстратори.

Жодна річ не містить синтетики, окрім, звісно, верхнього одягу. Там він потрібен для того, щоб речі не зношувалися дуже швидко.

Ціна на сорочки коливається від 650 до 1000 грн., сукні ж тут коштуватимуть до 1300 грн.

The Poise

“Рівновага між бешкетливістю та увагою, між ніжністю та силою, між амбіційністю та терплячістю” – під таким гаслом працює дитячий бренд The Poise.

Вони шиють речі із тканин, які замовляють у Німеччині, Польщі, Кореї, Туреччині. Усі вони або повністю натуральні, або з великою кількістю натуральної сировини у складі. З цього сезону The Poise співпрацюватиме з українським виробником Slimtex, щоб підготувати для дітей колекцію теплих речей.

До речі, усе, що шиють The Poise, перевіряє шестирічка дочка засновниці бренду Поліна. Якщо вона каже, що нова модель “кусається” або просто поспішає зняти макет після примірки, ця річ без доопрацювання у масовий відшив не йде.

Речі шиють та в’яжуть майстрині на власному маленькому виробництві. Багато речей вони шиють вручну.
Дитячі сукні тут коштують від 600 до 1500 грн, сорочки – від 300 до 500 грн, а верхній одяг – від 1800 до 3500 грн.

Folkmoda

П’ять років тому троє друзів відкрили інтернет-магазин вишиванок. Після першого року роботи обсяги зросли до рівня, що хлопці змогли відкрити власне виробництво.

Вишиванки – гідна заміна банальним шкільним сукням та сорочка. Тож бренд пропонує дитячі приталені вишиванки, сорочки та навіть вишиті світшоти.

Усе шиють здебільшого вручну. Льон для цього замовляють у Білорусі. Футболки шиють з української бавовни та віскози. Світшоти, худі – з польської бавовняної тканини. Увесь процес виробництва автоматизований, але деякі речі шиють повністю вручну.

Вишиті сорочки та сукні для дівчаток тут коштуватимуть від 500 грн. Дитячі вишиті футболки можна знайти вартістю 200 грн. Ціни на вишиті світшоти стартують від 300 грн.

Перейти до вмісту