Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Співачка Руслана влаштовує фестиваль у Батурині, запис якого покажуть на День Незалежності

Телеканал суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ покаже запис великого фестивалю “Батурин. Ренесанс Незалежності” у День Незалежності, 24 серпня, о 18:30.

Ініціатором концерту, що відбувається у переддень свята, 23 серпня, в Батурині – гетьманській столиці, де створювалася українська держава, стала співачка Руслана Лижичко. Щоб привітати Україну з незалежністю, Руслана збере на сцені відомих артистів: Сашка Положинського й гурт “Тартак”, Тоню Матвієнко, українських віртуозів Василя Попадюка й Олеся Журавчака, гурт Kozak System, Katya Chilly та шоу-балет “Життя”. Супроводжуватиме музикантів симфонічний оркестр “Київська Камерата”.

“День Незалежності – особливе свято. Для кожного українця, для мене, для кожного з вас.  Це День народження нашої країни, народження наших надій, мрій. У цей день ми чекаємо особливої музики, особливих концертів. І безперечно, найкраще робити ці особливі концерти в особливих місцях, де творилася Українська держава, місцях, де ми розуміємо, заради чого ми боремося за неї так віддано”, – пояснює Руслана.