Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Село Копили після ремонту автодороги стане безпечнішим, – Служба автомобільних доріг

Наприкінці червня на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області розпочався поточний середній ремонт покриття на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків поблизу села Копили Полтавського району. На відремонтованій ділянці будуть встановлені світлофори, камери та система освітлення.

Покриття буде відновлене на ділянці протяжністю майже 2,5 км. За результатами тендерних процедур в системі «Прозорро», перемогу здобула компанія «Ростдорстрой». На частині ділянки (до шляхопроводу через залізницю зі сторони Харкова) вже проведена регенерація та влаштовано нижній шар покриття. Зі сторони Полтави зараз триває фрезерування пошкодженого покриття. 

– Загалом тут буде влаштовано два типи покриття: поширення та посилення. Посилення передбачає регенерацію, укладку нижнього шару та верхнього шару. Його загальна товщина – 29 см.  Поширення буде влаштовано на окремих ділянках. Його товщина складатиме 53 см за рахунок укладки додаткових шарів зі щебенево-піщаної суміші, – пояснює інспектор відділу технічного нагляду Служби автодоріг Олексій Чернюк.

Разом з якісним покриттям учасники дорожнього отримають сучасну інфраструктуру. Буде нанесено 5 червоно-білих переходів із попереджувальними смугами.

– Для нас важливо, аби і пішоходи, і водії безпечно рухалися нашими автошляхами. Для цього один із пішохідних переходів буде із світлофорним регулюванням та кнопкою виклику. На всій протяжності відремонтованої ділянки змонтуємо сучасну систему освітлення. Плюс будуть встановлені камери відеостпостереження, – розповідає начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

В рамках ремонту, відновлять шляхопровід через залізницю. За рахунок зменшення ширини тротуарів буде розширена його проїзна частина.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області