Ви тут:
Суспільство Україна 

РНБО має провести окреме засідання щодо протидії втручання у вибори, – Петро Порошенко

Рада національної безпеки та оборони має підготувати засідання щодо протидії втручання Росії у вибори 2019 року. Про це у своєму Facebook написав президент України Петро Порошенко.

Глава Держави нагадав, що у наступному році Україну, і багатьох наших партнерів очікують важливі вибори, що визначатимуть темпи, якість розвитку і взаємодії на середньострокову перспективу.

“І в Києві, і в Брюсселі, і в Вашингтоні, та й в абсолютній більшості західних столиць немає жодних сумнівів про підготовку Кремлем масштабних втручань у виборчі процеси, щоб зламати небезпечну для агресора європейську єдність та солідарність з Україною, внести розкол у трансатлантичний альянс та підтримати популістичні, націоналістичні та євроскептичні політичні сили. Домовились з лідерами ЄС та США тісно координувати наші зусилля та взаємодіяти на всіх рівнях. Доручаю Раді національної безпеки і оборони України передбачити окреме засідання щодо протидії втручання у вибори. Маємо бути готові спільним з нашими міжнародними партнерами фронтом протидіяти гібридним викликам вільному демократичному волевиявленню наших громадян”, – написав Петро Порошенко.