Ви тут:
Комуналка Оголошення Полтавщина Суспільство 

Пивзаводівський міст у Кременчуці почав руйнуватися – рух транспорту по ньому обмежили

Міський голова Віталій Малецький провів екстрене засідання комісії з питань ТЕБ і НС, де розглянули питання щодо необхідності вирішення ситуації, яка  виникла внаслідок часткового руйнування залізобетонної основи мостового переходу  на вулиці Вадима Пугачова.

Керівник міста наголосив, що руйнування залізобетонної конструкції проїжджої  частини даного шляхопроводу виникло внаслідок систематичного надмірного впливу на нього з боку великогабаритного вантажного транспорту. Із 2008 року цей мостовий перехід вважається аварійним. Упродовж майже 10 років утримувати цей об’єкт дорожнього господарства  в належному технічному стані вдавалося завдяки поточним ремонтам,  які планувалися та проводилися систематично. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Міський голова зазначив, що станом на 21 годину 13 серпня на службу допомоги мера кременчужанам почала надходити інформація про випадання залізобетонних часток із дорожнього полотна мостового переходу. Ситуація була оперативно вивчена відповідними службами та вже зранку 14 серпня з метою попередження подальшого руйнування конструкції та недопущення виникнення надзвичайної ситуації вирішили обмежити рух великотоннажного транспорту цим шляхопроводом.

За підсумками засідання членами комісії з питань ТЕБ і НС ухвалили рішення, яким вводитиметься  тимчасове обмеження руху для великогабаритного транспорту двома смугами мостового переходу на вулиці Вадима Пугачова. Рух громадського та пасажирського транспорту на мосту не обмежуватиметься.  

Щодо подальшого пропуску великогабаритного вантажного  транспорту, то здійснюватиметься він за схемою, яку мають затвердити на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.