Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинський ЦНАП тепер має мобільний офіс

В рамках співпраці з проектом GIZ „Реформа управління на сході України“ Пирятинський Центр надання адміністративних послуг безкоштовно отримав нове автономне цифрове обладнання – мобільний офіс, повідомили у Пирятинській міській раді.

Мобільний офіс буде застосовуватися для організації віддалених робочих місць адміністраторів та надання послуг за місцем проживання людям похилого віку, людям з інвалідністю та громадянам, які знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Комплексний прилад складається з персонального комп’ютера-трансформера (ноутбук-планшет), кольорового принтера, відеокамери для відео-фіксації процесу обслуговування клієнтів, модему для мобільного інтернету. Він також має потужний акумулятор, портативний зчитувач ID-карток, усе необхідне ліцензійне програмне забезпечення. Все це дозволяє адміністраторам ЦНАПу надавати послуги (видавати різноманітні довідки, реєструвати місце проживання та знімати з реєстрації, тощо) просто під час виїзного прийому.

Мобільний офіс використовуватимуть адміністратори Пирятинського Центру надання адміністративних послуг разом з партнерами з реалізації міжмуніципальної угоди в сфері надання адміністративних послуг – Каплинцівською та Куріньківською сільськими радами. Відтепер громадянам, що за станом здоров’я не можуть отримати адміністративні та муніципальні послуги безпосередньо в ЦНАПі, не треба буде оформляти нотаріальне доручення на третю особу. Достатньо просто звернутися до ЦНАПу і адміністратор зможе надати необхідні послуги за місцем проживання.