Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

#проекти МТД: 7 ОТГ Полтавщини отримають допомогу Програми «U-LEAD з Європою» у створенні та модернізації ЦНАП

Полтавщина та її громади в черговий раз підтвердили високий рівень активності в питаннях впровадження реформи децентралізації та участь в проектах Міжнародної технічної допомоги.

Як повідомили у Департаменті економічного розвитку Полтавської ОДА, 115 ОТГ з 22 областей України отримають допомогу Програми «U-LEAD з Європою» у створенні та модернізації ЦНАП.

На Полтавщині це громади міста Миргород, Великобагачанська, Білоцерківська, Гребінківська Новознамянська, Омельницька об’єднана територіальна громада та Пирятинська міська рада. До речі ЦНАП саме Пирятинської громади започаткований в рамках ММС.

Нагадаємо, що до 31 серпня триває прийом заявок на участь в Раунді 2 на отримання допомоги на створення та модернізацію ЦНАП, брати участь в Програмі можуть громади з усіх областей України

Довідково: 150 заявок на участь у першому раунді Фази впровадження були відібрані конкурсною комісією, експерти Програми відвідали 149 громад, 115 з яких підтвердили спроможність створити належний ЦНАП в партнерстві з Програмою.

В рамках Раунду 1 буде створено 86 звичайних ЦНАП, 24 міськрайонних, 6 мобільних ЦНАП, 4 ЦНАП в рамках міжмуніципального співробітництва.

Наразі, для всіх 115 громад затверджується Технічне завдання – індивідуальний документ з максимально детальним описом всіх аспектів створення ЦНАП.

Для кожного аспекту ТЗ з громадою погоджений план реалізації з термінами та сферами відповідальності.

Детальну інформацію щодо кожної громади-учасниці можна знайти на cайті Фази впровадження https://tsnap.ulead.org.ua/