Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Понад півсотні підприємств та анкетування майже півтисячі споживачів”: попередні підсумки обласного конкурсу “Кращі товари Полтавщини”

2 серпня директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА провела засідання Конкурсної комісії на якому було підбито попередні підсумки проведення обласного конкурсу “Кращі товари Полтавщини”.

– На сьогодні участь в он-лайн анкетуванні щодо ставлення до продукції виробників Полтавщини взяли майже 500 споживачів, що безумовно підтверджує зацікавленість мешканців області споживати якісні харчові продукти. Варто також відмітити, що майже 90 % респондентів підтвердили важливість походження продукту, майже 100 % опитуваних наголосили на важливості підтримки місцевого товаровиробника та важливості його якісної промоції.- розповіла присутнім Інна Сергіївна.

Щодо кількості підприємств, які виявили бажання взяти участь в конкурсі та представити свою продукцію для експертного та лабораторного оцінювання, то на сьогодні це понад 50 підприємств, деяким надали додатковий час на додатковий час на допредставлення окремих документів відповідно до переліку.

– Зараз наш Департамент розпочав розробку двомовного каталогу товаровиробників області, які виявили бажання взяти участь у конкурсі. В подальшому каталог буде розповсюджуватися під час офіційних іміджевих заходів області як на території України, так і за кордоном – додала Інна Іщенко.

Окремо хочемо анонсувати, що 26 серпня в м.Полтаві відбудеться ярмарковий захід Вікенд “Кращі товари Полтавщини”, під час якого жителі та гості міста матимуть змогу оцінити багатство торгових марок та витворів народної творчості Полтавщини.

“Тож запрошуємо зацікавлених долучитися до заходу. Участь для підприємців є безкоштовною. Деталі та офіційний анонс буде розміщено після вирішення організаційних моментів”, – йдеться у повідомленні Департаменту економрозвитку Полтавської ОДА.

Нагадаємо, цьогоріч вперше на рівні області головою ОДА започатковано конкурс Кращі товари Полтавщини, метою якого є популяризація торгових марок Полтавщини і насичення ринків області і України високоякісними вітчизняними товарами.