Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Понад 120 тисяч громадян звернулися до Центрів обслуговування органів ДФС Полтавщини цьогоріч

На сьогодні обслуговування платників податків Полтавщини здійснюється 27-ма Центрами обслуговування платників. Сервісні центри мають зручну для платників податків та громадян структуру. В одному місці зосереджені всі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян.

Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова.

Платники податків мають змогу ознайомлюватися із переліком послуг, порядком їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб-порталі, так і на інформаційних стендах безпосередньо в Центрах обслуговування платників.

Зокрема, за свідченням заступника начальника ГУ ДФС області, впродовж січня – липня 2018 року до Центрів обслуговування платників Полтавщини звернулося 120022 громадянина з проханням отримати адміністративну послугу. За результатами розгляду таких звернень: надано 119659 (або 99,70%) адміністративних послуг, а у 363 (або 0,30%) випадках було відмовлено платникам в отриманні адміністративної послуги у зв’язку з пред’явленням недостовірної/неточної інформації, наданням неповного пакету документів та відсутністю у такого платника права на отримання адміністративної послуги.

Найбільш запитуваною стала послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків – 45057 шт. (у т.ч. 7540 – у липні 2018 року). На другому місці за популярністю опинилась послуга видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Так, протягом 7-ми місяців 2018 року до Центрів обслуговування платників звернулося 33926 громадян із заявами на отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Щодо третьої сходинки, то її традиційно посіла послуга з видачі Витягу з реєстру платників єдиного податку. Протягом січня – липня поточного року видано 7574 таких Витяги.

Також, як підкреслила Алла Рябкова, крім отримання консультативних та інформаційних послуг, відвідувачі Центрів обслуговування платників області мають можливість подати податкову звітність, а в ЦОП ДПІ у м. Полтаві та ЦОП Кременчуцької ОДПІ отримати ключі електронного цифрового підпису.

З інформацією щодо контактних та адресних даних Центрів обслуговування платників органів ДФС у Полтавській області можна ознайомитися на суб – сайті територіальних органів ДФС головного веб – порталу ДФС України за посиланням http://poltava.sfs.gov.ua/okremistorinki/tsentriobslugovuvannyaplatnikivpoda/ .

Головне управління ДФС у Полтавській області