Ви тут:
Оголошення Суспільство ТОП-новина Україна 

Полтавців закликають долучитися до Всеукраїнської акції #ПрапорНезалежності

Незабаром Україна святкуватиме День Незалежності та День Прапору. Саме до цих важливих свят телеканал “Еспресо” ініціював Всеукраїнську акцію #ПрапорНезалежності.

Суть її у створенні традиції щороку на День Прапора та День Незалежності України, 23 та 24 серпня, прикрашати простір навколо себе українською символікою, а саме — прапором.

23 та 24 серпня прикрасьте свою оселю, автівку та простір навколо національним прапором!

Долучитися до акції #ПрапорНезалежності може кожен охочий. Для цього можна розповсюдити ролик зі сторінки «Еспресо» у Facebooк, скачати листівку з закликом до сусідів, роздрукувати її та повісити у під’їзді. Свої звернення та привітання можуть надсилати родини, громади, колективи, бійці АТО. Всі вони будуть опубліковані на сайті espreso.tv.

Акцію #ПрапорНезалежності вже підтримали підприємці, консульства, відомі українські співаки, зірки. Серед них – запальний і харизматичний виконавець Олександр Положинський,

Голова Національної спілки театральних діячів України, генеральний директор і художній керівник Київського національного академічного театру оперети Богдан Струтинський,

генеральний директор Національного заповідника “Софія Київська” Неля Куковальська.

Приєднується до акції і колектив ОКІА “Новини Полтавщини”.