Ви тут:
Полтавщина 

Полтавські патрульні вчаться спілкуватись жестовою мовою (ФОТО)

1 серпня в управлінні патрульної поліції Полтавщини відбулося перше заняття з основ української жестової мови для поліцейських, яке дало старт першому теоретичному етапу проекту «Поліція для всіх».

Співробітники ГО”Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю “МІСТ” розробили проект «Поліція для всіх» з навчання патрульних поліцейських основам української жестової мови для підвищення обізнаності останніх щодо особливостей спілкування з людьми з інвалідністю, зокрема з порушенням слуху, та виховання довіри до поліцейського. Про це повідомляє патрульна поліція Полтавської області на своїй сторінці у Фейсбук.

Другим етапом будуть футбольні матчі з глухими учнями Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату де поліцейські зможуть застосувати набуті знання.

Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.