Ви тут:
Політика Полтавщина Суспільство 

Полтавські депутати не відпочивають у парламентських санаторіях

Жоден із восьми нардепів, які обрані по одномандатних округах на Полтавщині – Сергій Каплін, Юрій Бублик, Юрій Шаповалов, Олег Кулініч, Костянтин Іщейкін, Андрій Река, Костянтин Жеваго і Руслан Богдан – не відпочивали у санаторіях Верховної Ради.

Торік лише троє депутатів Ради відпочили в закладах, що перебувають у сфері управління Верховної Ради України.

Таку інформацію Комітету виборців України надав апарат Верховної Ради у відповідь на інформаційний запит.

Апарат ВРУ повідомив, що наразі в сфері управління Верховної Ради перебувають такі заклади: державні підприємства “Пансіонат матері та дитини “Таврійські зорі” та “Готельно-оздоровчий комплекс “Затока”, що розташовані в місті Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку “Конча-Заспа” та “Пуща-Водиця” під Києвом.

У 2018 році в цих закладах відпочивали разом із сім’ями лише три чинні народні депутати: Микола Люшняк (БПП), Ігор Артюшенко (БПП) та Костянтин Матейченко (Народний Фронт). Також там відпочили два народні депутати колишніх скликань: Тамара Прошкуратова та Ольга Гінзбург.

Минулого року в санаторіях Ради офіційно відпочили чотири народні депутати восьмого скликання.

Існування спеціальних санаторіїв Верховної Ради є недоцільним. Такі санаторії були популярні в СРСР, але зараз в них немає жодного сенсу. Цього року з 423 депутатів в цих закладах відпочили лише троє. Така ж картина була минулого року, коли в санаторіях Ради офіційно відпочили чотири депутати. Враховуючи низьку зацікавленість у відпочинку в цих закладах, їх було би логічно продати на відкритому конкурсі
— зазначив голова КВУ Олексій Кошель.