Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавські бібліотекарі стануть амбасадорами Форуму видавців

19-23 вересня у Львові відбудеться 25 Book Forum (Форум видавців). Упродовж 5 днів можна буде відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книжки, адже події відбуватимуться на 50 локаціях міста. 

В усіх великих містах України розгорнуто промо-кампанію на підтримку Букфоруму. За конкурсом було відібрано 29 амбасадорів Форуму, в число яких потрапила завідувач відділу соціокультурної діяльності Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського Юлія Крамарєва. Протягом періоду, який залишився до Форуму, в бібліотеці відбудеться серія заходів, присвячених Book Forum.

Перша зустріч з поетесою з міста Суми Надією Позняк, яка була учасницею Форуму видавців у 2013 році, відбулася 14 серпня. Пані Надія розповіла присутнім про свою творчість, про досвід участі у Форумі видавців, який для поетеси – початківця став «вікном у світ».  Вчитель математики за фахом, Надія Позняк – дипломант всеукраїнського конкурсу «Малахітовий носоріг» (2013, 2014), лауреат Всеукраїнського конкурсу ім. Леся Мартовича, 2014 (м. Жовква), лауреат Міжнародного конкурсу ім. Рішельє 2014, переможець фестивалю «Шоста поетична зима» (2015, 1-ше місце), дипломант VIII Всеукраїнського фестивалю поезії «Підкова Пегаса – 2015» та ін. Полтавцям вона презентувала власну збірку “Шкіра”. 

поширити новину: