Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавка взяла участь у “Фестивалі думок” в Естонії

Уже вшосте в місті Пайде (Естонія) відбувся традиційний “Фестиваль думок”. Усі охочі могли взяти участь в дискусіях на соціальні, полтітичні та інші актуальні для суспільства теми.

Увазі публіки представили 160 обговорень на 24 майданчиках. Всього на фестиваль надійшло понад 200 заявок, що охоплювали найрізноманітніші галузі — починаючи з інновацій в медицині і завершуючи лісоводством.

Частина дискусій транслювалася онлайн англійською та російською мовами. Оскільки цього року відзначають 100-річчя Естонії, чимало тем стосувалися майбутнього Естонії, співробітництва прибалтійських країн.

Участь у дискусіях взяли члени Європарламенту від Естонії. На одному з майданчиків представили перший естонський безпілотний автомобіль.

У складі української делегації від Полтавської філії Суспільної Служби України Фестиваль думок відвідала полтавка Наталія Кірячок, громадська діячка і літератор. Як вона розповіла “Новинам Полтавщини”, на основі здобутого досвіду є задуми влаштувати аналогічний фестиваль наступного року у шести містах України, в тому числі й у Полтаві.