Перемогу у фінальному турнірі з волейболу серед правоохоронців здобула команда рятувальників Полтавщини (ФОТО) – Новини Полтавщини
Полтавщина Суспільство

У фінальному етапі турніру, який відбувся у Полтаві сьогодні, взяли участь 5 команд-переможниць зональних змагань.

За призові місця у фінальному етапі «Динаміади-2018» змагалися Головне управління державної служби з надзвичайних ситуацій області, Главк Національної поліції Полтавщини (ГУНП), Військова частина 3052 Національної гвардії України, Хорольський та Миргородський відділи поліції.

Кубок переможця і золоті медалі здобула команда ГУДСНС. Срібним призером турніру стала команда Хорольського відділу поліції. Бронзу виборола команда нацгвардійців. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.