Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Олександр Біленький оголосив конкурс на кращу автобусну зупинку

Громада села Покровське, що в Решетилівському районі, привела до ладу автобусну зупинку, розмалювавши її в українському колориті – внутрішнє оздоблення хати, соняшник, калина і петух з глечиком на тину.

Тому голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький сьогодні оголосив конкурс на кращу автобусну зупинку на території Решетилівщині. Підведення підсумків відбудеться 1 жовтня. А переможець отримає грошову винагороду у розмірі 50 тисяч гривень. Але ці кошти спрямують на оплату оновлення чи будівництва нового інфраструктурного об’єкту, приміром, дитячого майданчика.

Про це Олександр Біленький написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Класна реалізована ідея від громади села Покровське Решетилівського району потребує динамічного імпульсу! Тому, оголошується конкурс на кращу відремонтовану автобусну зупинку на території Решетилівщини! Громада-переможець отримає від мене грошову винагороду у 50 000 грн! Початок – прямо зараз, підведемо підсумки 1 жовтня! Але кошти переможці отримають у вигляді оплати рахунку на оновлення чи будівництва будь-якого об‘єкту інфраструктури населеного пункту! Наприклад, придбання дитячого майданчика! Тому – до праці!”, – йдеться у повідомленні.