Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Новосанжарські рятувальники навчали дітей безпечно відпочивати

У рамках акції «Безпечний відпочинок» співробітники Служби порятунку «101» та представники поліції для юних відпочивальників  з санаторію-профілакторію «Антей», що в смт. Нові Санжари днями провели інформаційно-профілактичний захід.

Під час зустрічі з дітлахами, рятувальники нагадували основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема правила пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку в лісових масивах, правила безпечної поведінки на воді, як поводитися під час грози, при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Також, вогнеборці демонстрували дітям пожежний автомобіль, бойове спорядження та технічне обладнання, яке допомагає рятувальникам ліквідовувати наслідки різних надзвичайних подій та ситуацій. Фахівці Служби порятунку «101» розповіли тактико-технічні характеристики спецтехніки та провели показове гасіння умовної пожежі. 

Діти мали змогу не лише пригадати життєво важливі правила безпечної поведінки, дізнатися більше про пожежно-рятувальну службу, а й спробувати себе у ролі вогнеборців. Так, всім бажаючим була надана можливість вдягти бойовий одяг рятувальників, елементи спорядження, посидіти в пожежному автомобілі та ліквідувати умовну пожежу.

Для того, щоб діти не забували та дотримувалися правил безпеки життєдіяльності, фахівці ДСНС наприкінці заходу вручали тематичні пам’ятки.