Ви тут:
Суспільство Україна 

“Не Польща”: у Мінсоцполітики розповіли, куди українці найбільше виїжджають на роботу

Торік найвищі показники трудової міграції серед українців зафіксовані на Кіпрі. Там знайшли роботу понад 17 тисяч співвітчизників – це більше, ніж у будь-якій іншій країні, повідомляє “5 канал“.

Як стало відомо, у ТОП-5 також опинилися Польща, Німеччина, Британія та Греція.

“Найбільшими потоки трудових міграцій були на Кіпр (17,8 тис. осіб), Польщу (12,4 тис. осіб), Німеччину (9,2 тис. осіб), Велику Британію (8,1 тис. осіб), Грецію (6,3 тис. осіб), Панаму (2,8 тис. осіб), США (2,6 тис. осіб), Нідерланди (2,6 тис. осіб)”, – зазначається у повідомленні.

Крім того, у Мінсоцполітики уточнили: серед працевлаштованих за кордоном громадян України у 2017 році третина раніше працювали на транспорті, 10% – у переробній промисловості та 10% – на будівництві.

Загалом же торік майже 84 тисяч українців (83,8 тис.) знайшли роботу за кордоном із фірмами, що мають відповідну ліцензію Мінсоцполітики на посередництво.

Утім, у відомстві визнають, що наведені дані характеризують лише окрему частину ринку праці, адже більшість наших співвітчизників знаходять роботу за кордоном без посередників.