Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Над полтавським стадіоном «Ворскла» планують звести дах

На реалізацію проекту може знадобитися понад десять років.

Більше про це під час ефіру «Тема дня» (філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава») розповів віце-президент «Ворскли» Олег Лисак.

«Чи є такі вимоги, які неможливо виконати? Як зазначено у європейських стандартах, вони (європейці) звикли до того, що стадіони можуть бути критими. Все! На цьому, в принципі, можна було закінчувати…
Так, ми наведемо на стадіоні порядок, але надалі я думаю, що не будемо робити це в таких авральних режимах. Днями спілкувався з архітекторами… Давайся всі сядемо та подумаємо, як поетапно можна за 5—10—15 років чи більше навести порядок на стадіоні (повністю оновити). Слід об’єктивно говорити, що ні за гроші бюджетів міського чи обласного рівня нові об’єкти за теперішньої економічної ситуації будувати не буде.
Чи можна зробити стадіон за 5–10 років критим? Я надіюся на те, що ми хоча б зробимо для себе якийсь перспективний план. З ним я обійду всі можливо та неможливі кабінети, донесу вказану ситуацію і нашому президенту, і акціонеру», — розповів функціонер.

Згідно з даними «Вікіпедії», Стадіон «Ворскла» імені Олексія Бутовського — стадіон у місті Полтава, відкритий у 1951 році. Споруджений на території колишнього Полтавського іподрому. Зазнав двох реконструкцій у 1968–1974 та 1995–2000 роках. Вміщує 24 795 глядачів. Є домашнім стадіоном ФК «Ворскла».

12 липня 1974 року на стадіоні відбулося святкування з нагоди 800-річчя міста.