Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині вже розпочали рекострукцію табору “Маяк”

Днями стартувала реконструкція табору “Маяк”, який знаходиться у Головачі Полтавського району. Його заснували у 1953 році і на той час він став перший закладом такого типу. З того часу його жодного разу не ремонтували.

Нині ж ремонтні роботи відбуватимуться у два етапи – реконструкція житлових та інших приміщень для відпочиваючих: 4 спальні корпуси, медпункт та бібліотека, далі – візьмуться за спортивний комплекс.

У таборі побував заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий разом з директором Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Тимофієм Голбаном. За словами Романа Товстого, демонтаж триватиме протягом місяця. А у вересні заливатимуть фундамент та розпочнуться будівельні роботи.

“Місяць тому провели тендери та визначили підрядників. А зараз вже приступили до роботи, проводимо її у два етапи. Перший — реконструкція житлових та інших приміщень для відпочиваючих: 4 спальні корпуси, медпункт та бібліотека. А наступний займатимемося спортивним комплексом.

Демонтаж триватиме протягом місяця. А з вересня заллємо фундамент та приступимо до будівельних робіт. Попереду ще багато роботи. Але те, що «Маяк» стане одним з кращих таборів в області — факт. Для наших талантів теж гарні новини. Табір можна буде чудово використовувати, щоб підготуватися до змагань”, – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Роман Товстий.

Читайте також: Реконструкція першого табору на Полтавщині – яким буде “Маяк” після ремонту (ВІДЕО)