Ви тут:
Культура Полтавщина 

На Полтавщині відбудеться фестиваль “Під дідовими липами” (як доїхати)

Цими вихідними, 11-12 серпня, у селі Козубівка Хорольського району відбудеться етнографічний фестиваль “Під дідовими липами”.

Етнографічна збірка “Древо”, що є організатором фестивалю, в анонсі зазначає, що у програма фестивалю входять ярмарок національної кухні, майстер-класи, кінопокази, театралізовані дійства, святковий концерт, кемпінг та фотозони.

Організатори також зазначають, як дістатись до Козубівки з Києва, Харкова та Кременчука.

Якщо їхати своїм транспортом зі сторони Києва, необхідно повернути з траси Київ-Харків одразу після населеного пункту Настасівка на Кременчуцьку трасу (перед мостом), рухатися відповідно знаків в сторону Кременчука, після села Байрак зосередитись і чекати вказівник Козубівка і Етнографічна збірка “Древо”, і ви майже на місці. Якщо їхати з Києва громадським транспортом, найзручніше автобусом, з автостанції Києва чи приватним перевізником з автостанції біля жд вокзалу Києва, їхати до Хоролу, а звідти на таксі до Козубівки (громадський транспорт до нас не їздить), таксі до нас 100- 120 грн.

Якщо ви їдете зі сторони Харкова, необхідно проїхати через Хорол і знову рухатись в сторону Кременчука, в селі Вишневе повернути різко вправо, далі через залізнодорожний переїзд і чекати на вказівник Козубівка.

Якщо ви їдете зі сторони Кременчука то найкраще вийти в селі Вишневе, не доїжджаючи до Хоролу, і звідти пройти декілька км, також зі сторони Кременчука можна доїхати потягом вставати знову ж на станції Вишневе”.

Початок фестивалю 11 серпня о 12-ї годині.