Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині триває літній відпочинок у дитячих оздоровчих закладах (ФОТО)

Оздоровлення у закладах літнього відпочинку продовжується. Нині у таборах розпочинаються треті оздоровчі зміни. Днями вони стартували і в закладах «Антей» (смт Нові Санжари), «Молода гвардія» (село Терешки) та «Орлятко» (село Матвіївка, Котелевського району).

Сьогодні, уже за доброю традицією, відпочивальників зазначених таборів в початком зміни привітав міський голова Олександр Мамай. Очільник міста зауважив, що гарний відпочинок влітку – запорука успіхів протягом усього навчального року:

– Важливо, аби дитина влітку не просто відпочила, а оздоровилася. Отримала від канікул щонайбільше позитивних емоцій. Тільки якісний, активний та яскравий відпочинок дасть дитині наснагу активно працювати протягом року, здобуваючи нові знання та сягаючи нових наукових висот.

Очільник Полтави потурбувався про те, аби кожен з відпочивальників запам’ятав свої літні пригоди надовго. Так, усі вихованці оздоровчих закладів «Антей», «Молода гвардія» та «Орлятко» разом зі своїми вихователями уже невдовзі відвідають зоопарк «Бабусин дворик» та спортивно-розважальні локації, що у селіТахтаулово.

Нагадаємо, на організацію та проведення оздоровчої кампанії з міського бюджету було спрямовано понад 26 мільйонів гривень. Загалом, протягом сезону 2018 року заплановано оздоровити понад 12 тисяч дітей.