Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині судитимуть 21-річну шахрайку, яка “продавала” конфісковані автівки

Прокуратура Полтавської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 21-річної шахрайки, яка представляючись співробітницею правоохоронних органів, ошукала ряд громадян, пропонуючи їм придбати конфісковані транспортні засоби за низькими цінами.

У ході досудового розслідування встановили, що 21-річна мешканка Карлівського району, видаючи себе за співробітника правоохоронного органу, зловживаючи довірою громадян, шахрайським шляхом заволоділа їхніми грошовими коштами на загальну суму понад 15 тисяч гривень.

Так, зловмисниця, пропонувала потерпілим придбати конфісковані транспортні засоби за низькими цінами, а також надати послуги щодо реєстрації інших транспортних засобів. Завдаток за вказані «послуги» спритна шахрайка брала готівкою, а також наказувала перераховувати кошти на її банківську картку. Загалом дівчині вдалося ошукати 3 довірливих громадян.

Прокуратурою затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно зловмисниці за ч.ч. 1, 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 3 років.