Ви тут:
Оголошення Полтавщина Сільське господарство Суспільство ТОП-новина 

На Миргородщині зафіксували новий спалах АЧС

За результатами молекулярно-генетичних досліджень, Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області № 002479 від 6 серпня 2018 року, патологічного матеріалу від загинувших поросят племгосподарства ДП ДГ імені “Декабристів” Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН села Декабристи Миргородського району, підтверджено діагноз на африканську чуму свиней. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миргородській районній державній адміністрації (протокол № 7 від 7 серпня 2018 року) у господарстві встановили карантин, розробили та затвердили “План заходів з локалізацій та ліквідації захворювання”, визначили зони “захисту” та “нагляду”.

Наразі проводять заходи з локалізації, ліквідації епізоотичного вогнища захворювання та недопущення його розповсюдження на інші території, відповідно до вимог “Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней”.

Ситуація знаходиться під контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.