Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Дні безпеки мікрорайону полтавські рятувальники знайомили дітлахів із специфікою своєї роботи

Учора на бульварі Богдана Хмельницького, що в Подільському районі Полтави відбувся захід «День безпеки мікрорайону Левада». Мета заходу – ознайомити дітей та їх батьків із роботою різних служб, які відповідають за безпеку мешканців міста.

Полтавські рятувальники під час заходу нагадували присутнім основні правила пожежної безпеки, розповідали як діяти у разі виникнення пожежі, виявлення підозрілих речей та застарілих вибухонебезпечних предметів. Також, фахівці ДСНС вручали тематичні листівки з правилами безпеки життєдіяльності. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Крім того, рятувальники демонстрували пожежний автомобіль, спеціальне обладнання та бойовий одяг вогнеборців. Співробітники Служби порятунку «101» розповідали призначення та тактичні характеристики оснащення, давали можливість усім бажаючим посидіти в пожежному автомобілі, вдягти елементи бойового одягу та сфотографуватися на згадку. Рятувальники розповідали про свою роботу та закликали дотримуватися елементарних правил безпечної поведінки.