Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргороді поки не планують підвищувати проїзд до 5 грн

На засіданні виконавчого комітету Миргородської міської ради, що відбулось 21 серпня, одним з питань було заплановане рішення про збільшення вартості проїзду у маршрутках на одну гривню.

Тема “ціни” проїзду набула активного та емоційного обговорення. Зокрема, присутні на засіданні виконкому депутати міської ради вважають, що приватні перевізники, окрім прохання про здорожчання вартості проїзду, мали б потурбуватися і про надання якісних послуг та оновити техніку, а ще не порушувати графіки руху, інформує прес-служба Миргородської міської ради.

Варто зауважити, що присутні на засіданні представники перевізників, не проявили активності в процесі обговорення питання, що негативно вплинуло на результат голосування.

За словами міського голови Сергія Соломахи, система транспортного сполучення та вартість проїзду – актуальні питання не лише для Миргорода. Але, щоб не допустити транспортного колапсу в місті та знайти консенсус, на підставі звернення перевізників, перші з яких надійшли ще в грудні 2017 року, виникла необхідність перегляду тарифу на перевезення пасажирів в міському транспорті.

За результатами обговорення та голосування, рішення про встановлення граничного тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, який працює в Миргороді в режимі маршрутного таксі, у розмірі 5,00 грн. не було підтримано. Але це актуальне питання не знято з порядку денного органів виконавчої влади, – зазначив міський голова. Міська влада стурбована ситуацією у сфері пасажирських послуг і шукатиме шляхи вирішення цього питання.