Молодіжна команда “Ворскли” розгромно програла у Львові – Новини Полтавщини

Молодіжна команда “Ворскли” розгромно програла у Львові

Позитивний хід зустрічі у першому таймі перетворився на велику поразку для команди Олександра Омельчука після перерви.

Як розповіли у прес-службі “зелено-білих”, перший гол у матчі полтавці пропустили у ситуації, що не віщувала біди. Просте закидання в район штрафного майданчику – Жуліо Сезар відгукнувся на пас, вийшов сам-на-сам із Різником і спокійно реалізував момент – 1:0.

Всі ж інші події відбулися в останні 10 хвилин поєдинку. Проти Івана Бикова сфолили у штрафному, пенальті взявся реалізовувати Мазур, але сильний удар Мирослава потягнув голкіпер. Саме так молодь «Ворскли» втратила шанс на нічию. За кілька хвилин фланговий пас знайшов Остапа Міщука і нападник пробив зльоту – 2:0. Під кінець матчу схожий навіс, але цього разу Міщук влучно пробив головою – 3:0.