Ви тут:
Культура Суспільство Цікавинки 

Метт Рівз спростував чутки про вихід з проекту нового фільму про Бетмена Бена Аффлека

Останні дні навколо сольного фільму про Бетмена від Метта Рівза ходить багато чуток, зокрема, про вихід із франшизи Бена Аффлека. Режисер поспішив їх розвіяти, заявивши, що Аффлек досі залучений в проект, повідомляє 112.ua.

“Аффлек бере участь в проекті, але поки рано говорити, чим він буде займатися. Він написав чорновий сценарій Бетмена з Джеффом Джонсом з DC”, – зауважив Рівз.

Крім того, за його словами, новий фільм не буде заснований на коміксі “Бетмен: Рік перший”.

“В основу фільму не ляже якийсь конкретний комікс. “Рік перший” – один з безлічі улюблених мною коміксів, але ми не збираємося його екранізувати. Мені просто хочеться зняти історію, яка визначить героя і стане для нього дуже особистою”, – розповів режисер.

Також Рівз зазначив, що сценарій фільму в роботі і перший варіант може з’явитися вже в найближчу пару тижнів, що дозволить розпочати роботи над фільмом на початку наступного року.

“Ми думаємо зробити це нуарним детективом від першої особи про Бетмена, який розслідує злочин, попутно вивчаючи Готем. Я перечитав всі мої улюблені комікси, ввібрав в себе все найважливіше. Я намагаюся знайти спосіб відтворити мого власного крутого Бетмена”, – додав Рівз.