Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Леваду” не будуть знімати з чемпіонату Полтави з футболу, – Олексій Бортник

“Леваду” не будуть знімати з Чемпіонату Полтави, не зважаючи на порушення регламенту. Про це повідомив голова Комітету з проведення змагань Федерацію футболу Полтави Олексій Бортник, інформує “Полтавщина Спорт“.

“”Леваду” не будуть знімати з чемпіонату. Якщо вони мають бажання надалі брати участь у чемпіонаті, то можуть це робити”, – розповів Олексій Бортник.

Нагадаємо, що “Левада” двічі поспіль не вийшла на матчі міської першості, спочатку проти “Атаки-Автотранс”, потім проти “Андріївки Сан Сіті”. Це сталося через те, що більшість футболістів “Левади” в ці дні грали у півфіналі Кубка Полтавської області у складі “Колоса” з Лазірок. В обох випадках керівництво “Левади” попередило про неявку і намагалося перенести матч, але цього не вдалося. Згідно з регламентом, якщо команда двічі поспіль не з’являється на матч, її можуть зняти з турніру. “Леваду” вирішили залишити.

За неявку на матч проти “Андріївки Сан Сіті” команді Сергія Григор’єва присудили технічну поразку з рахунком 0:5, а суперникам відповідно технічну перемогу з таким же рахунком.